Eestis uuenduslik, kuid mujal maailmas üsna levinud teenus, mis on suunatud rohelise mõtteviisiga aiaomanikest meesõpradele nii maal kui linnas. Sobib ka keskkonnast hoolivatele ja innovaatilisi ideid armastavatele ettevõtetele.

Teenuse ostja saab rendiperioodiks enda soovitud ja mesilastele sobivasse kohta kaks (või rohkem) taru. Rendiperiood kestab maksimaalselt maist augustini, kuid iga soovijaga lepitakse kokku konkreetsel juhul sobiv  personaalne rendiperiood. Mesilased tolmeldavad rentniku aia taimi, tänu millele saab saak suurem, ja koguvad nektarit. Sügisel saab rentija endale oma aia mee, soovi korral spetsiaalselt kujundatud sildiga purkides.

Rendiperioodi jooksul käime perede arengut kontrollimas, laiendame pesaruumi ja peame hoolt mesilaste heaolu eest.

Teenuse baashind on 200 eurot (kahe taru eest) ja selle eest kuulub rentijale 20 kg oma aia mett. Hinnale lisandub kütusekulu, mille suurus oleneb rendikoha kaugusest mesilast. 

2018. aastal aitasid meie mesilased Tamme talu ürdiaia õisi tolmeldada, 2019. aasta suvel olid tüdrukud abis Tamme talu ürdiaias ja Jaanihanso siidrimaja õunapuuaias.

NB! SUVEKS 2020 ME LISATELLIMUSI VASTU VÕTTA EI SAA.